0 (264) 275 2008 info@ymtm.com.tr

Hakkımızda 

YMTM Teknoloji 2018 yılında, Bilişim Vadisi Teknopark’ ta elektrik motorları ile ilgili özel çözümler geliştirmek üzere kurulmuştur. 15 yılı aşkın akademik ve sektör tecrübesine sahip genç ve dinamik kadrosu ile YMTM Teknoloji, başta savunma sanayi olmak üzere otomotiv, beyaz eşya ve endüstriyel otomasyon gibi birçok farklı sektöre hizmet vermektedir.

YMTM Teknoloji, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda fırçasız elektrik motoru (BLAC ve BLDC), çözücü (resolver) veya eyleyici tasarımı, prototip üretimi ve seri üretim gibi çeşitli konularda özel çözümler sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan tasarım, bilgisayar destekli simülasyon, prototip üretimi, prototip motor testleri, tasarım doğrulaması ve raporlama süreçlerini özenle istenen kalite standartlarında gerçekleştirmektedir. Yeni bir tasarımın geliştirilmesi dışında, mevcut bir tasarımın üretim sürecinin iyileştirmesi çalışmaları da YMTM Teknoloji’ nin yürüttüğü faaliyetler arasındadır.

YMTM Teknoloji firması olarak amacımız, hizmetlerimizde “Ar-Ge ve İnovasyon Odaklı Olma” ilkesini esas alarak, gelişmekte olan teknolojiyle müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına rekabetçi çözümlerle cevap vererek, ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerimizin rakiplerine karşı avantajlı konuma geçmelerine destek olmaktadır.

Vizyon

Kaliteli, hizmet ve üretim anlayışımızla ülkemizde özel elektrik motor çözümlerinde tercih edilen firma olmak ve ürünlerini ihraç eder durumuna gelmek.

Misyon

Gelişen teknoloji ve bunun getirdiği avantajları kullanarak özel elektrik motorlarının yerli imkanlarla, kısa sürede, kalite ve güvenirlikten ödün vermeden tasarlayan ve üreten firma olmak.

Değerler

YMTM Teknolojinin iş geliştirme süreçlerinde odağında bulunan konular:

  • Güvenirlilik
  • Yenilikçilik
  • Yüksek kalite ve verim
  • Devamlı öğrenme ve gelişim
  • Son teknoloji
  • Sürdürülebilirlik

E-Bülten

Yeni ürünlerimizden ilk siz haberdar olmak ister misiniz?